• Chrípkové prázdniny

• V dňoch 14.02. 2024 – 16.02.2024 bude prerušené vyučovanie
              na základe odporúčania RÚVZ v Trenčíne a súhlasu RÚŠS v Trenčíne pre
              zvýšený počet chrípkového ochorenia žiakov a učiteľov v našej škole.
              Vyučovanie ani školský klub nebude, žiaci budú odhlásení zo stravy.
              V prípade potreby kontaktujte Vašich triednych učiteľov.
               V dňoch 19.02.2024 – 23.02.2024 budú jarné prázdniny.
               Vyučovanie pokračuje v pondelok dňa 26.02.2024

• Vianočné trhy

• 14.12.2023 sme prispeli krásnymi aj chutnými výrobkami od našich šikovných detí a šikovných pani učiteliek a učiteľa na vianočných trhoch.

• Nová trieda s PC

• Na jeseň 2023 sme z projektu DigiŽiak dostali nové počítače a noteboky a vďaka tomu môžu aj žiaci Praktickej triedy pracovať digitálne.

• Sánkovačka

• 8.12.2023

Keďže nám napadlo veeeeľa snehu, využili sme to, zobrali sane a lopaty na plecia a hybáj na sánkovačku.

• Vianoce v divadle

• Naši najmenší žiaci sa tento rok zúčastnili v KD Samka Dudíka predstavenia Tri prasiatka, odniesli si so sebou pekné zážitky.

• 6. 12. 2023

Hurá, prišiel aj medzi nás.... Prišiel aj s anjelmi, priniesol deťom veľa sladkostí a radosti.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

• Po prázdninách privítame našich školákov aj škôlkarov v pondelok, dňa 4. 9. 2023 o 8.00 hod. Rodičia si môžu deti prihlásiť do škoského klubu aj na stravu. Obedy v tento deň nie sú zabezpečené.

• Husľový kľúčik

• V stredu, 7. 6. 2023, sa konala v Bratislave v Spojenej škole na Dolinského 1 spevácka súťaž "Husľový kľúčik". Reprezentovala nás Danielka Tomašechová z 5. ročníka. Umiestnila sa na krásnom 2. mieste. Gratulujeme.

• Športová súťaž- Šport bez hraníc

• V utorok, 6.6. 2023, sa naši športovci zúčastnili súťaže v Senici- Šport bez hraníc. Získali veľmi pekné umiestnenia.

Samuel Verner vyhral krásne 1. miesto- beh na 600m, 1. miesto- skok do diaľky, 1. miesto- hod granátom a 1. miesto ako najlepší športovec.

Ema Hlávková vyhrala 1. miesto v behu na 600m, 1. miesto- hod kriketkou, 2. miesto- skok do diaľky a 2. miesto ako najlepšia športovkyňa.

Mário Kočiščák získal 1. miesto v behu na 600m, 1. miesto v skoku do diaľky, 3. miesto v behu na 60m a 2. miesto ako najlepší športovec vo svojej kategórii.

Viktória Burianská získala 2. miesto v skoku do diaľky.

Denis Horváth získal 1. miesto v behu na 60m a 2. miesto ako najlepší športovec vo svojej kategórii.

Všetkým žiakom zo srdca blahoželáme.

Výsledková listina: Vysledky_SBH.doc​​​​​

• Tanec bez hraníc

• 24. 5. 2023 sa 10 šikovných tanečníkov z našej školy zúčastnilo 7. ročníka súťaže Tanec bez hraníc v Piešťanoch. V kategórii ľudové tance sme si priniesli 1. MIESTO a v kategórii moderných tancov sme obsadili 3. MIESTO. SUPER, gratulujeme.

• Tancujeme pre radosť

• 10. 05. 2023 sa uskutočnil v Kultúrnom dome Samka Dudíka už 9. ročník prezentácií tancov detí Špeciálnych základných škôl Trenčianskeho a Trnavského kraja. Do programu sa zapojilo 8 škôl, tancovalo 100 detí z Myjavy, Senice, Trenčína, Piešťan, Vrbového, Holíča, Púchova, Bánoviec nad Bebravou. Pozvanie prijali aj tanečníci zo Základnej umeleckej školy v Myjave a spestrili náš program 2 krásnymi tancami. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí pomáhali pri organizácii programu.