• Tanec bez hraníc

• 24. 5. 2023 sa 10 šikovných tanečníkov z našej školy zúčastnilo 7. ročníka súťaže Tanec bez hraníc v Piešťanoch. V kategórii ľudové tance sme si priniesli 1. MIESTO a v kategórii moderných tancov sme obsadili 3. MIESTO. SUPER, gratulujeme.

• Tancujeme pre radosť

• 10. 05. 2023 sa uskutočnil v Kultúrnom dome Samka Dudíka už 9. ročník prezentácií tancov detí Špeciálnych základných škôl Trenčianskeho a Trnavského kraja. Do programu sa zapojilo 8 škôl, tancovalo 100 detí z Myjavy, Senice, Trenčína, Piešťan, Vrbového, Holíča, Púchova, Bánoviec nad Bebravou. Pozvanie prijali aj tanečníci zo Základnej umeleckej školy v Myjave a spestrili náš program 2 krásnymi tancami. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí pomáhali pri organizácii programu.

• Recitačná súťaž Otvorené srdcia

• 4.5.2023 sa v Považskej Bystrici uskutočnila recitačná súťaž pod názvom Otvorené srdcia. Našu školu reprezentovali naši 2 žiaci- Danielka Tomašechová, ktorá sa umiestnila na 1. mieste a Miško Gőndor, ktorý obsadil 3. miesto. Obom blahoželáme a sme na nich hrdí.