• Prázdniny

• Všetkým našim žiakom a deťom z materskej školy  prajeme pekné a slnečné prázdniny. Kolektív školy :)

• Výtvarná súťaž

• Žiaci pani učiteľky Londákovej sa zapojili do výtvarnej súťaže Paletko v časopise Vrabček. Danielka Tomašechová dostala  cenu za svoju výtvarnú prácu. Gratulujeme.

• Oznam pre rodičov

• Od 14.6.2021 sa na základe rozhodnutia UVZ SR  nevyžaduje od rodičov detí negatívny test na COVID -19. Povinnosťou zostáva však, že rodič musí odovzdať rodič triednemu učiteľovi Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti.

Čestné vyhlásenie- tlačivo: cestne_prehlasenie_14.6.2021.docx​​​​​​​

• Astro show

• 7. 6. 2021 sme navštívili Prenosné planetárium, ktoré bolo postavené v CVČ v Myjave. Týmto chceme poďakovať CVČ za prepožičanie priestorov k premietaniu filmov Príroda a zvieratká, Prieskum planét s mimozenšťanom, Podmorský svet a kolobeh vody .

• Deň detí

• 1. 6. 2021 sme v škole oslávili deň našich detí, aby vedeli že sme na nich nezabudli a že ich máme radi.